Op zondag 29 maart stond Sportpark Bijstervelden in het teken van een bijzondere thuiswedstrijd van Sportclub ’t Zand tegen SVSSS. Niet alleen sportief, maar ook feestelijk was het een middag om niet snel te vergeten.
Presentatie van onze nieuwe hoofdsponsor
Voorafgaand aan de aftrap presenteerde voorzitter Toon de Kroon met trots onze nieuwe hoofdsponsor: Autoprobaat. Als symbolisch startpunt van de samenwerking overhandigde hij een ingelijst thuis- én uitshirt aan de eigenaar van het bedrijf. Onder luid applaus werd er geproost op een succesvolle toekomst samen. Zelfs onze mascotte kwam nieuwsgierig een kijkje nemen bij de nieuwe shirts.
De wedstrijd
Op het veld werd er fel gestreden. Beide ploegen creëerden kansen, maar het net werd niet gevonden. Ondanks een duidelijk veldoverwicht voor onze mannen bleef de verdiende treffer uit. Zo eindigde de wedstrijd uiteindelijk in 0–0, een uitslag die niet helemaal recht deed aan het spelbeeld.
Man of the Match
Na afloop werd onze doelman Vinnie uitgeroepen tot Man of the Match. Met een cruciale redding in een één‑op‑één situatie vlak voor tijd hield hij een punt voor ’t Zand binnen. Een moment dat zijn sterke optreden perfect samenvatte.
Wedstrijdbal & dank aan de sponsor
De wedstrijdbal werd deze keer mogelijk gemaakt door Autobedrijf Probaat. Na het laatste fluitsignaal ontvingen zij de wedstrijdbal als dank voor hun bijdrage.
Ook werden de ingelijste shirts nogmaals getoond aan de aanwezigen — een mooi moment om de samenwerking feestelijk af te sluiten.
Tot slot willen we onze nieuwe hoofdsponsor Autoprobaat hartelijk bedanken voor hun betrokkenheid en bijdrage aan deze feestelijke wedstrijddag. Hun steun betekent veel voor onze vereniging en vormt een waardevolle basis voor een sterke samenwerking in de komende jaren.
