Organisatie

BESTUURFUNCTIENAAME-MAILADRES
VoorzitterToon de Kroonvoorzitter@sctzand.nl
SecretarisMichael Hultermanssecretaris@sctzand.nl
PenningmeesterFrank Ficherouxpenningmeester@sctzand.nl
SeniorenVacaturecoordinatorsenioren@sctzand.nl
VrouwenCorné Schuurmanscoordinatordames@sctzand.nl
JuniorenWim Drostcoordinatorb-junioren@sctzand.nl
PupillenJack van Gestelcoordinatord-pupillen@sctzand.nl
Technische zakenSven Huijsmanstechnischezaken@sctzand.nl
WEDSTRIJDZAKENFUNCTIENAAME-MAILADRES
Wedstrijdsecretaris zondagFrank de Kivitwedstrijdzaken@sctzand.nl
WedstrijdsecretarisVacaturewedstrijdzaken@sctzand.nl
COÖRDINATORENFUNCTIENAAME-MAILADRES
Coördinator HerenVacaturecoordinatorsenioren@sctzand.nl
Coördinator VrouwenCorné Schuurmanscoordinatordames@sctzand.nl
Coördinator MeisjesCorné Schuurmanscoordinatormeisjes@sctzand.nl
Coördinator A junioren (O19-O18)Wim Drostcoordinatora-junioren@sctzand.nl
Coördinator B junioren (O17-O16)Rob van Eijck a.i.coordinatorb-junioren@sctzand.nl
Coördinator C junioren (O15-O14)Rob van Eijckcoordinatorc-junioren@sctzand.nl
Coördinator D Pupillen (O13-O12)Jack van Gestelcoordinatord-pupillen@sctzand.nl
Coördinator E Pupillen (O11-O10)Jack van Gestelcoordinatore-pupillen@sctzand.nl
Coördinator F Pupillen (O9-O8)Jack van Gestelcoordinatorf-pupillen@sctzand.nl
Coördinator KaboutersHarrie Linskenscoordinatorkabouters@sctzand.nl
Coördinator ScheidsrechtersCorné Schuurmansscheidsrechters@sctzand.nl
Coördinator FacilitairPeter van Velzencoordinatorfacilitair@sctzand.nl
Coördinator ClubhuisLisette Bertensclubhuis@sctzand.nl
TOERNOOICOMMISSIECATEGORIENAAME-MAILADRES
D+E (O13-O10)Alwin van Dijk, Jack van Gestel, Harrie Linskens, Rutger van Nouwelandtoernooicommissie@sctzand.nl
A (O19-O18), C (O15-O14), Meisjes, KaboutersVery Gijsberstoernooicommissie@sctzand.nl
B (O17-O16), F (O9-O8)Pieter van Dongentoernooicommissie@sctzand.nl
MailverkeerVery Gijsberstoernooicommissie@sctzand.nl
LEDENADMINISTRATIEFUNCTIENAAME-MAILADRES
AdministratriceVacatureledenadministratie@sctzand.nl
AdministratriceVacatureledenadministratie@sctzand.nl
SPONSORCOMMISSIEFUNCTIENAAME-MAILADRES
SecretaresseNathalie de Kroonsponsoring@sctzand.nl
WEBSITEFUNCTIENAAME-MAILADRES
WebmasterPhons Stokkermanswebmaster@sctzand.nl
ACTIVITEITENCOMMISSIEFUNCTIENAAME-MAILADRES
CommissielidKim van Bijsterveldtactiviteitencommissie@sctzand.nl
CommissielidAns Heijmansactiviteitencommissie@sctzand.nl
CommissielidGerda van Velsenactiviteitencommissie@sctzand.nl
CommissielidNaomi van Velsenactiviteitencommissie@sctzand.nl
SPORTIVITEIT EN RESPECTFUNCTIENAAME-MAILADRES
VertrouwenspersoonMichael Hultermanssportiviteitenrespect@sctzand.nl
CommissielidKim Broerssportiviteitenrespect@sctzand.nl

Welkom op de officiele website van Sc 't Zand