Organisatie

BESTUURFUNCTIENAAME-MAILADRES
VoorzitterToon de Kroonvoorzitter@sctzand.nl
SecretarisMichael Hultermanssecretaris@sctzand.nl
PenningmeesterFrank Ficherouxpenningmeester@sctzand.nl
SeniorenVacaturesenioren@sctzand.nl
VrouwenCorné Schuurmansdames@sctzand.nl
JuniorenWim Drostcoordinatorb-junioren@sctzand.nl
PupillenJack van Gestelcoordinatord-pupillen@sctzand.nl
Technische zakenSven Huijsmanstechnischezaken@sctzand.nl
WEDSTRIJDZAKENFUNCTIENAAME-MAILADRES
Wedstrijdsecretaris zondagFrank de Kivitwedstrijdzaken@sctzand.nl
WedstrijdsecretarisVacaturewedstrijdzaken@sctzand.nl
COÖRDINATORENFUNCTIENAAME-MAILADRES
Coördinator HerenVacaturecoordinatorsenioren@sctzand.nl
Coördinator VrouwenCorné Schuurmanscoordinatordames@sctzand.nl
Coördinator MeisjesCorné Schuurmanscoordinatormeisjes@sctzand.nl
Coördinator A junioren (O19-O18)Wim Drostcoordinatora-junioren@sctzand.nl
Coördinator B junioren (O17-O16)Wim Drostcoordinatorb-junioren@sctzand.nl
Coördinator C junioren (O15-O14)Paul Haanscoordinatorc-junioren@sctzand.nl
Coördinator D Pupillen (O13-O12)Jack van Gestelcoordinatord-pupillen@sctzand.nl
Coördinator E Pupillen (O11-O10)Jack van Gestelcoordinatore-pupillen@sctzand.nl
Coördinator F Pupillen (O9-O8)Jack van Gestelcoordinatorf-pupillen@sctzand.nl
Coördinator KaboutersSamir Azahafcoordinatorkabouters@sctzand.nl
Coördinator ScheidsrechtersRob van Eijckscheidsrechters@sctzand.nl
TOERNOOICOMMISSIECATEGORIENAAME-MAILADRES
D+E (O13-O10)Jack van Gesteltoernooicommissie@sctzand.nl
A (O19-O18), C (O15-O14), Meisjes, KaboutersVery Gijsberstoernooicommissie@sctzand.nl
B (O17-O16), F (O9-O8)Pieter van Dongentoernooicommissie@sctzand.nl
MailverkeerVery Gijsberstoernooicommissie@sctzand.nl
LEDENADMINISTRATIEFUNCTIENAAME-MAILADRES
AdministratriceBianca van den Ham-Abenledenadministratie@sctzand.nl
AdministratriceChristel van Dorpledenadministratie@sctzand.nl
SPONSORCOMMISSIEFUNCTIENAAME-MAILADRES
SecretaresseNathalie de Kroonsponsoring@sctzand.nl
WEBTEAMFUNCTIENAAME-MAILADRES
WebmasterPhons Stokkermanswebmastrer@sctzand.nl
WebredacteurBianca van de Ham-Abenverslagen@sctzand.nl
WebredacteurRoland van Dorpverslagen@sctzand.nl
WebredacteurDanny van Eckverslagen@sctzand.nl
ACTIVITEITENCOMMISSIEFUNCTIENAAME-MAILADRES
CommissielidKim van Bijsterveldtactiviteitencommissie@sctzand.nl
CommissielidAns Heijmansactiviteitencommissie@sctzand.nl
CommissielidGerda van Velsenactiviteitencommissie@sctzand.nl
CommissielidNaomi van Velsenactiviteitencommissie@sctzand.nl
NORMEN EN WAARDENFUNCTIENAAME-MAILADRES
VertrouwenspersoonMichael Hultermansnormenenwaarden@sctzand.nl

Welkom op de officiele website van Sc 't Zand