Indelingen A categorie (competitie/beker) en Beker B categorie Senioren

De KNVB heeft zojuist de indelingen van de competitie en beker voor de teams die in de A-categorie uitkomen, bekend gemaakt. De bekerindeling van de senioren teams B-categorie is ook bekend.

Hier het overzicht van de teams van Sc ‘t Zand:

Senioren 1:
1e klasse C
Beerse Boys, Goes, Brabantia, MOC’17, Zeelandia Middelburg, Nemelaer, HVCH, Geldrop, Schijndel, Sc ‘t Zand, Nuenen, WSC, Moerse Boys, Roosendaal

Beker:
Dongen, Sc ‘t Zand, GDC, SSS’18

Senioren 2:
1e klasse A
RKDVC 3, MOC’17 2, NOAD 2, DESK 2, JEKA 3, Unitas ’30 2, DOSKO 2, Dongen 3, Haarsteeg 2, Halsteren 2, Baronie 2, Sc ‘t Zand 2, Moerse Boys 2, Roosendaal 2

Beker:
Broekhoven 3, Gilze 2, Sc ‘t Zand 2, VOAB 2

Senioren 3:
2e klasse B
Dubbeldam 2, LONGA 2, RKsv RCD 2, Terheijden 2, Uno Animo 2, GSBW 2, DIA 2, Sc ‘t Zand 3, SCO/TOFS 2, VOAB 2, WSC 2, Beek Vooruit 2

Beker:
Sarto 3, Dongen 3, Gilze 3, Sc ‘t Zand 3

Senioren 4:
Beker:
Right ‘Oh 2, Veerse Boys 4, Sc ‘t Zand 4

Senioren 5:
Beker
SVG 2, Dongen 4, Sc ‘t Zand 5, SVSSS 3

Senioren 6:
Beker
Sarto 7, TSV Gudok 4, Sc ‘t Zand 6, SV Reeshof 3

Senioren 7:
Beker
Uno Animo 7, Sc ‘t Zand 7, Blauw Wit ’81 2, DVVC6

Senioren 8:
Beker
Sarto 8, Sc ‘t Zand 8, Gilze 6, SV Reeshof 5

Senioren 10:
Beker
DVVC 5, Gilze 5,  Rijen 6, Sc ‘t Zand 10

Senioren 11:
Beker
DVVC 4, Blauw Wit ’81 3, Sc ‘t Zand 11, TSV Gudok 8

Vrouwen 1:
Hoofdklasse B
Buitenveldert VR2, RKDEO VR1, Someren VR1, DSE VR1, Bavel VR1, Sc ‘t Zand VR1, Nuenen VR1, Prinses Irene VR1, Gelre FC VR1, Woezik VR1, Victoria Boys VR1, Berghuizen VR1

Beker:
BSC VR1, Sc ‘t Zand VR1, FC Eindhoven AV VR1, IJzendijke VR1

Vrouwen 2:
2e klasse F
‘t Goy VR1, Houten VR1, Floreant VR1, DESK VR1, Schijf VR1, Viola VR1, Sc ‘t Zand VR2, DSZ VR1, Baardwijk VR1, Teisterbanders VR1, SEP VR1, HRC’14 VR1

Beker:
Beerse Boys VR1, Sc ‘t Zand VR2, VCB VR1, DBS VR1

A1:
Hoofdklasse B

BMC A1, Hardinxveld A1, Drechtstreek A1, Nivo Sparta A1, Kozakken Boys A1, Emplina A1, FC Engelen A1, Tricht A1, Sc ‘t Zand A1, Madese Boys A1, Theole A1, Alblasserdam A1

Beker:
DESK A1, Baronie A1, Sc ‘t Zand A1, VOAB A1

B1:
4e Divisie C
Vriendenschaar B1, MOC’17 B1, Sarto B1, Kloetinge B1, IFC B1, Oranje Wit B1, JEKA B1, Dongen B1, FC Engelen B1, Sc ‘t Zand B1, Roosendaal B1, Theole B1

Beker:
Baronie B1, Sc ‘t Zand B1, ZIGO B1, Were Di B1

B2:
1e klasse 14

Reusel Sport B1, Sarto B2, Sc Olympus B1, GSBW B1,  Sc ‘t Zand B2, Hilvaria B1, Taxandria B1, ZIGO B1, Were Di B1, Nevelo B1, SV Reeshof B1, TSV Gudok B1

Beker:
Nemelaer B1, Sarto B2, JEKA B2, Sc ‘t Zand B2

C1:
3e Divisie C
Sarto C1, Oranje Wit C1, Dongen C1, Wieldrecht C1, Haarsteeg C1, Baronie C1, Sc ‘t Zand C1,  Roosendaal C1, JVOZ C2, JEKA C1, MOC’17 C1, OJC Rosmalen C1, CTO Eindhoven C1

Beker:
Sarto C1, Virtus C1, Bavel C1, Sc ‘t Zand C1

C2:
1e klasse 14
Reusel Sport C1, NOAD C1, Uno Animo C1, GSBW C1, Sc ‘t Zand C2, Hilvaria C1, Taxandria C1, Were Di C1, ZIGO C1 SVSSS C1, TSV Gudok C1, SV Reeshof C1

Beker:
Terheijden C1, Helvoirt C1, Rijen C1, Sc ‘t Zand C2

D1:
3e Divisie D:
Oranje Wit D1, Unitas ’30 D1, Dongen D1, LRC D1, Sc ‘t Zand D1, VOAB D1, JVOZ D2, Barendrecht D1, Beek Vooruit D1, JEKA D1, MOC’17 D1, TSC D1

Beker:
Wilhelmina Boys D1, FC Engelen D1, Sc ‘t Zand D1, Jong Brabant D1